Artystyczne ujęcie znad podłogi, ciemnej, bardzo wysokiej hali galerii handlowej.

Szkło laminowane

Przez ponad 25 lat, KÖMMERLING został oferuje szereg wysokiej jakości żywic odlewniczych do produkcji systemów laminat szklanych, które zostały opracowane dla zastosowań specjalnych szklanych.

Holistyczne projektowanie szkła, która spełnia wysokie wymagania w zakresie stabilności i bezpieczeństwa statycznego jest często spotykane w wyrafinowanych architektonicznie obiektów takich jak mosty, schody szklane, salonach i balustrad. KÖMMERLING wspiera planowanie i realizację tych szczególnych rozwiązań z jego zespołu ekspertów.


Ciąg szyb na wysokość całej ściany ze szkła laminowanego

Bezpieczeństwo

Żywice lane Ködiguard zostały opracowane specjalnie do produkcji laminowanego szkła o odpowiednich właściwościach z punktu widzenia bezpieczeństwa.
Dzięki zastosowaniu przezroczystej żywicy Ködiguard pomiędzy 2 arkuszami szkła płaskiego wytworzone zostaje bezpieczne szkło laminowane (LSG), które zapewnia nie tylko optymalną ochronę przed włamaniem, pożarem lub postrzałem, ale także znacznie redukuje ryzyko obrażeń w przypadku stłuczenia.


Wybór produktu
  • Gama produktów Ködiguard

Uśmiechnięci rodzice z małym dzieckiem przy oknie

Izolacja akustyczna

Poziom hałasu systematycznie wzrasta w naszym otoczeniu, stąd też dbałość o ochronę przed hałasem jest istotnym czynnikiem przy projektowaniu naszych systemów okiennych.
KÖMMERLING oferuje zindywidualizowane żywice lane Ködiphone stosowane do produkcji laminatu szkła o właściwościach wygłuszających, który to wykorzystywany jest głównie w prywatnych domach, biurowcach i hotelach.


Wybór produktu
  • Gama produktów Ködiphone

Bryła nowoczesnego domu z przeszkleniem na dwie kondygnacje

Funkcjonalność mediów

KÖMMERLING opracował specjalne żywice do produkcji laminatu szkła o właściwościach multimedialnych.
Osadzając diody w szkle laminowanym tworzymy innowacyjny produkt high-tech, który jest w stanie przekształcić budynki w ekrany, a tym samym stworzyć aktywną fasadę medialną, która oferuje przestrzeń dla informacji oferując także aktywne miejsce dla tzw. architainment (architektura + rozrywka).
Ponadto, szkło laminowane Ködilan LED ma znakomite właściwości akustyczne i bezpieczeństwa tak istotne we współczesnej architekturze.


Wybór produktu
  • Gama produktów Ködilan LED