Pełna gama produktów i rozwiązań dla przemysłu szklarskiego.

KÖMMERLING oferuje najbardziej kompletną gamę produktów dla przemysłu szklarskiego i dlatego też posiada rozwiązania dla praktycznie każdej aplikacji. Nasze kleje i uszczelniacze spełniają najwyższe wymogi międzynarodowych standardów certyfikacyjnych. Ponadto, są one testowane dla jeszcze bardziej rygorystycznych kryteriów obejmujących wnętrza pomieszczeń mieszkalnych.

Oszklony drapacz chmur wyglądający jak piramida

Szkło izolacyjne

Nasze portfolio produktów oferuje rozwiązania premia za wszelkiego rodzaju oszklenia. Mamy zrewolucjonizował rynek szkła izolacyjnego uszczelniaczy już kilka razy. Jednym z przykładów jest pierwszym bezpodkładowy dwuskładnikowy uszczelniacz GD 116. Jako światowy lider na rynku systemów termoplastycznych ciepłe krawędziowych, KÖMMERLING wyznacza standardy w zakresie efektywności energetycznej i projektowania.

Czytaj dalej

Zdjęcie przedstawiające przeszkolne budynki nocą

System ciepłych krawędzi

Termoplastyczne dystansowe są coraz bardziej istotne z punktu widzenia oszczędności energii. Z Ködispace i Ködispace 4SG, masz top-of-the-line "Warm Systemu krawędzi". Reprezentuje najwyższą jakość w produkcji szyb zespolonych z termoplastycznego uszczelnienia wtórnego. Przez 20 lat, KÖMMERLING zaopatruje Ködispace jako termoplastycznego ciepłą ramką system do klientów na całym świecie.

Czytaj dalej

Zdjęcie przedstawiające wielką, oszkloną halę z wieloma ludźmi wewnątrz.

Okna klejone

Tradycyjnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, szczególne korzyści z bezpośredniego oszklenia są obecnie także wykorzystać w oknie klejenia. Oznacza to, że szyba izolacyjna jest połączona ze skrzydłem okna, co prowadzi do znacznej poprawy właściwości statycznych okna. Pozwala to na cienkich ramkach, obniżenie wagi większych rozmiarów szyby i okien nietypowych kształtach. KÖMMERLING opracowała specjalną gamę produktów dla tej innowacyjnej technologii. Dzięki kompleksowej ogólnej koncepcji, oferuje szyb zespolonych i technologie klej z jednego źródła.

Czytaj dalej

Zdjęcie z ukosa na fragment pofalowanej oszklonej ściany wysokościowca

Szkło strukturalne

Szklane fasady miały znaczący wpływ na nowoczesną architekturę i określiły nasze widoki miast dziesięcioleci. Z jednej strony, muszą one spełniać najbardziej wymagające oczekiwania estetyczne; Z drugiej strony, jak inteligentne systemy techniczne muszą spełniać wiele funkcji istotnych z punktu widzenia budowy. Wymagania te są uzgadniane przez wszystkie doskonale szklanych fasad zbudowanych z szklenia strukturalnego. Aby sprostać tym wysokim wymaganiom, KÖMMERLING opracowała specjalne rozwiązania systemowe.

Czytaj dalej

Artystyczne ujęcie znad podłogi, ciemnej, bardzo wysokiej hali galerii handlowej.

Szkło laminowane

Przez ponad 25 lat, KÖMMERLING został oferuje szereg wysokiej jakości żywic odlewniczych do produkcji systemów laminat szklanych, które zostały opracowane dla zastosowań specjalnych szklanych.

Holistyczne projektowanie szkła, która spełnia wysokie wymagania w zakresie stabilności i bezpieczeństwa statycznego jest często spotykane w wyrafinowanych architektonicznie obiektów takich jak mosty, schody szklane, salonach i balustrad. KÖMMERLING wspiera planowanie i realizację tych szczególnych rozwiązań z jego zespołu ekspertów.

Czytaj dalej