Naprawa pojazdów

KÖMMERLING oferuje szeroki program klejów oraz opryskiwania i Brushable Masy w jakości OEM. Podczas naprawy podwozia są wykonywane, to sprawia, że można odtworzyć oryginalną strukturę w obszarach krotnie / uszczelniania szwów, rowków, krawędzi i ochrony podwozia. Liczne produkty obejmują szeroki zakres zastosowań oraz konstrukcji i może być malowany natychmiast po uszczelniający jest zakończony.


Seam sealing, underbody protection

Uszczelnianie / Ochrona podwozia

Zabezpieczenie podwozia służy ochronie przed rdzą i uderzeniami kamieni. W celu ochrony przed korozją również i spoin nakładane na fartuchy przednie, tylne, a także w bagażniku, w kabinie pasażera, obudowie kół - uszczelnienie musi być trwałe. Oferta optymalnych środków ochrony Kömmerling na bazie polimerów silanowych obejmuje środki do aplikacji w formie smarowania jak i w procesie natryskiwania.


Wybór produktu
  • Polimery terminowane silanem: Körapop 215, Körapop 217, Körapop 316

Structural bonding

Klejenie strukturalne

Z pomocą klejów strukturalnych załączniki, dodatek komponentów takich jak spoilery, fartuchy, listwy itp może być związany trwale i niezawodnie z podwoziem. Ponadto Kömmerling posiada, w swojej bogatej ofercie produktów, również specjalne produkty służące do naprawy plastiku, np zderzaków i lusterek zewnętrznych.


Wybór produktu

Sealing and Bonding

Klejenie i uszczelnianie

Dla różnych zastosowań Kömmerling oferuje szeroką gamę produktów z elastycznego poliuretanu i silanów klejów i uszczelniaczy. Najwyższa jakość i wielofunkcyjność umożliwiają liczne możliwości zastosowania w zakresie naprawy pojazdu.


Wybór produktu