Pasjonat efektywności energetycznej

Wszyscy dążymy do uzyskania najwyższego komfortu przy jednoczesnej ekonomizacji kosztów energii. Czy to coraz bardziej ekonomiczne, ale też zarazem potężne pojazdy, czy też uzyskanie gorącej wody dzięki wykorzystaniu energii słonecznej. Efektywność energetyczna odgrywa coraz większą rolę we współczesnym, codziennym życiu, skupiając się na twałej ochronie naszych zasobów naturalnych, co będzie coraz bardziej istotnym czynnikiem w przyszłym planowaniu i podejmowaniu decyzji.
Wszystkie te technologie nie byłyby możliwe do zrealizowania bez innowacyjnych klejów i uszczelniaczy, w czym firma KÖMMERLING specjalizuje się i stałe unowocześnianie produktów jest jej pasją.
Od 120 lat rozwijamy i tworzymy wysokiej jakości kleje i uszczelniacze w Palatyncie - południowo-zachodnim regionie Niemiec oraz w innych filiach w Niemczech, Anglii i Chinach.
Nieprzerwanie przez te wszystkie lata KÖMMERLING jast twórcą kamieni milowych w rozwoju technologii nowoczesnego klejenia i uszczelniania.
Początkowy punkt dla naszej gamy produktów energooszczędnych w tym szkieł izolacyjnych sięga roku 1969, kiedy to staliśmy się pierwszą na świecie firmą wprowadzającą gruntowanie systemu kompozytu izolacyjnego krawędzi szkła - uszczelniaczem polisiarczkowym.

Międzynarodowy lider technologii

Dziś KÖMMERLING posiada znaczącą pozycję na rosnącym światowym rynku klejów i uszczelniaczy dla energooszczędnych aplikacji.
Czy jako światowy lider technologii służących do izolacji szklanych, czy jako lider na europejskim rynku klejów do produkcji pojazdów chłodniczych, czy też jako wiodący dostawca materiałów uszczelniających dla modułów fotowoltaicznych cienkowarstwowych - wnosimy naszą pasję związaną z technologią do życia!

Innowacje poprzez partnerstwo

Innowacyjne i wysokiej jakości kleje i uszczelniacze tworzone dla takich obszarów jak szklenie, transport, budownictwo, instalacje przemysłowe oraz pozyskiwanie energii odnawialnej są rezultatem długoterminowej współpracy z naszymi klientami. Wspólnie rozpoznajemy nowe trendy rynkowe, tworzymy idee i w zespołach rozwijamy nowe pomysły. W ten sposób poprawiamy jakość procesów oraz produktów naszych klientów oraz tworzymy z nimi silne więzi.

Globalne doświadczenie

Doceniamy zaangażowanie i kompetencje naszych 450 pracowników, którzy pracują niestrudzenie na rzecz rozwoju, produkcji i sprzedaży naszego programu produktów i wysokiej wydajności.
Globalna sieć dystrybucji zapewnia niezawodną obsługę klienta i serwis w ponad 70 krajach.

Dziś KÖMMERLING jest ważnym członkiem "Royal Adhesives & Sealants Group" i należy do pierwszej dziesiątki firm w branży klejów i uszczelniaczy.