Od piwnicy aż po dach.

Kömmerling kleje i uszczelniacze - innowacyjna alternatywa dla konwencjonalnych technologii łączenia takich jak wciskanie, zbijanie gwoździami, zgrzewanie lub nitowanie.

Kleje Kömmerling umożliwiają połączenia z bardzo dużą sztywnością i wytrzymałością będąc wystarczająco elastycznymi, by skompensować naturalne ruchy i różną rozszerzalność liniową użytych materiałów. Przy łączeniu podobnych lub nawet różnych od siebie materiałów struktura materiału nie ulega uszkodzeniu jak to się dzieje w przypadku przykręcania czy spawania. Istniejące wcześniej zabezpieczenia antykorozyjne są nienaruszone, co za tym idzie podtrzymana zostaje trwałą gwarancja ochrony komponentów.

Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, od piwnicy poprzez elewację aż po dach, nasze kleje i uszczelniacze oferują wiele możliwości różnych aplikacji, a tym samym otwierają wiele możliwości projektowych architektom i planistom.

Dachy

Dach to nie tylko płytki. Nowoczesny dach zapewnia ochronę przed deszczem, śniegiem, wiatrem i ciepła z jednej strony; Z drugiej strony jednak, również spełnia dzisiejsze podwyższone wymagania dotyczące wygodnego domu, oferując nowe, zintegrowane funkcje. Niezależnie od tego, czy dach jest płaski lub dwuspadowym, kleje i uszczelniacze Kömmerling pomóc, aby twój dom bardziej energooszczędnym i wydłużyć jej żywotność.


Czytaj dalej

Drzwi i okna

Przy budowie nowego domu lub remontu starego jedno, wielkie znaczenie często jest przymocowana do konstrukcji okien i drzwi, w szczególności drzwi. Te elementy konstrukcyjne są ważnymi cechami, które charakteryzują budynku i jego użytkowników. Obecnie jednak, okna i drzwi muszą nie tylko wysoki wynik pod względem wzornictwa, ale także przejąć dodatkowe funkcje i oferują maksimum efektywności energetycznej i bezpieczeństwa. Z dziesięcioleci Kömmerling na wiedzy, zawsze po bezpiecznej stronie w zakresie produkcji, montażu i uszczelniania.

Czytaj dalej

Elewacje

Elewacje mają istotny wpływ na nowoczesną architekturę i scharakteryzować zewnątrz budynku jak jego formy: Fasada jest twarzą budynku.

Oprócz spełnienia wymagań estetycznych, jak jest to technicznie inteligentnych systemów muszą również spełniać szereg funkcji budowlanych istotne i być odporny na działanie ekstremalnych czynników klimatycznych. Cele te są osiągane za pomocą klejów i uszczelniaczy Kömmerling.

Czytaj dalej

Inżynieria lądowa

Kolejowych lub samochodowych, remonty, przebudowy i nowe budownictwo: wysokowydajne i niezawodne transportu Tętnice są skomplikowane konstrukcje. Zwiększenie ruchu wymaga indywidualnego szybsze budowlanych, jak również zwiększoną ochronę emisji długoterminowych, zwłaszcza w odniesieniu do hałasu i wibracji.

Elastyczne kleje i uszczelniacze by Kömmerling ułatwienia instalacji, przyczyniają się do redukcji hałasu i drgań, a tym samym zapewnić trwałe i bezpieczne uszczelnienie. Skontaktuj się z nami!

Czytaj dalej